FISSLER - Adamant Classic - Patelnia Ø28 cm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 157-304-28-100/0
  • Producent: FISSLER
  • Kod producenta: 4009209367644
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 429,00 zł

Właściwości

Ekspres z opcją ONE-TOUCH: Nie
Możliwość stosowania: kuchenka ceramiczna, kuchenka elektryczna, kuchenka gazowa, kuchenka indukcyjna, zmywarka
Pojemność: 2, 6 l
Średnica: 28 cm
Waga: 1, 23 kg
Średnica palnika: 22 cm
Gwarancja: 5 lat
Linia produktów: Adamant
Fissler Logo

FISSLER to ponad 170 lat tradycji w produkcji naczyń kuchennych. Zaawansowana technologia, najlepsze materiały i nowoczesny design sprawiają, że wyprodukowane naczynia są ponadczasowe. Stalowe garnki, patelnie i szybkowary firmy Fissler wprowadzają nową jakość do naszych kuchni. Są funkcjonalne, estetyczne i wyjątkowo trwałe. Użytkowanie naczyń Fisslera gwarantuje sukcesy kulinarne przez wiele lat.

Koniec z zadrapaniami

Na pewno znasz ten problem... krzątasz się po kuchni, potrawy grzeją się na patelni. Chcesz jeszcze raz szybko zamieszać wszystkie składniki, odruchowo sięgasz po metalową łopatkę — i po chwili na Twojej ulubionej patelni pojawia się paskudna rysa. Można się zirytować! Nie bylibyśmy jednak ekspertami w dziedzinie konstrukcji patelni, gdyby nie udało nam się znaleźć rozwiązania tego problemu

Garnki Fissler Bonn - wyprofilowany rant

Duża wytrzymałość. Łatwa obsługa

Dzięki patelniom adamant możesz zapomnieć o rysach. Jak to możliwe? Sekretem jest wyjątkowo odporna powłoka. Zawiera cząsteczki karborundu (węglika krzemu), dzięki którym tworzy się zupełnie nowa struktura powierzchni. Warstwa ochronna jest twarda jak skała. Pozwala korzystać nawet z metalowych przyborników kuchennych! Patelnia może zostać użyta na każdym rodzaju kuchenki, również indukcyjnej. Charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami zapobiegającymi przywieraniu i zapewnia znakomite przewodnictwo cieplne. Jest idealna zarówno do delikatnego, jak i szybkiego smażenia. To uniwersalny sprzęt dla Twojej kuchni.

Gwarancja - 5 lat.

Garnki Fissler Adamant

CookStar - dno do wszystkich kuchenek

Dno CookStar - Allherdboden jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchni, włącznie z indukcyjną. Specjalnie opracowane dno, o właściwościach akumulacji ciepła powoduje, oszczędność używania energii podczas gotowania. Już przed końcem gotowania należy zredukować energię elektryczną czy gazową do minimum. Ciepło skumulowane w dnie naczynia pozwoli dogotować potrawę jak również pozwoli przez długi czas podtrzymać jej temperaturę.

Garnki Fissler Adamant

Ergonomiczny uchwyt

Bezpieczny uchwyt, który nie wyślizguje się z dłoni, pozwala wygodnie trzymać patelnię. Dodatkowo zakończony jest otworem do zwieszania.

Garnki Fissler Adamanta