FISSLER - Adamant Comfort - Patelnia Ø24 cm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 159-105-24-100/0
  • Producent: FISSLER
  • Kod producenta: 4009209367613
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 385,00 zł

Właściwości

Ekspres z opcją ONE-TOUCH: Nie
Możliwość stosowania: kuchenka ceramiczna, kuchenka elektryczna, kuchenka gazowa, kuchenka indukcyjna, zmywarka
Pojemność: 1 l, 2
Średnica: 24 cm
Waga: 1, 18 kg
Średnica palnika: 18 cm
Gwarancja: 5 lat
Linia produktów: Adamant
Fissler Logo

FISSLER to ponad 170 lat tradycji w produkcji naczyń kuchennych. Zaawansowana technologia, najlepsze materiały i nowoczesny design sprawiają, że wyprodukowane naczynia są ponadczasowe. Stalowe garnki, patelnie i szybkowary firmy Fissler wprowadzają nową jakość do naszych kuchni. Są funkcjonalne, estetyczne i wyjątkowo trwałe. Użytkowanie naczyń Fisslera gwarantuje sukcesy kulinarne przez wiele lat.

Koniec z zadrapaniami

Na pewno znasz ten problem... krzątasz się po kuchni, potrawy grzeją się na patelni. Chcesz jeszcze raz szybko zamieszać wszystkie składniki, odruchowo sięgasz po metalową łopatkę — i po chwili na Twojej ulubionej patelni pojawia się paskudna rysa. Można się zirytować! Nie bylibyśmy jednak ekspertami w dziedzinie konstrukcji patelni, gdyby nie udało nam się znaleźć rozwiązania tego problemu

Garnki Fissler Bonn - wyprofilowany rant

Duża wytrzymałość. Łatwa obsługa

Dzięki patelniom adamant możesz zapomnieć o rysach. Jak to możliwe? Sekretem jest wyjątkowo odporna powłoka. Zawiera cząsteczki karborundu (węglika krzemu), dzięki którym tworzy się zupełnie nowa struktura powierzchni. Warstwa ochronna jest twarda jak skała. Pozwala korzystać nawet z metalowych przyborników kuchennych! Patelnia może zostać użyta na każdym rodzaju kuchenki, również indukcyjnej. Charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami zapobiegającymi przywieraniu i zapewnia znakomite przewodnictwo cieplne. Jest idealna zarówno do delikatnego, jak i szybkiego smażenia. To uniwersalny sprzęt dla Twojej kuchni.

Gwarancja - 5 lat.

Garnki Fissler Adamant

CookStar - dno do wszystkich kuchenek

Dno CookStar - Allherdboden jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchni, włącznie z indukcyjną. Specjalnie opracowane dno, o właściwościach akumulacji ciepła powoduje, oszczędność używania energii podczas gotowania. Już przed końcem gotowania należy zredukować energię elektryczną czy gazową do minimum. Ciepło skumulowane w dnie naczynia pozwoli dogotować potrawę jak również pozwoli przez długi czas podtrzymać jej temperaturę.

Garnki Fissler Adamant

Wbudowana skala

Dzięki skali znajdującej się wewnątrz naczyń, użycie osobnej miarki jest niepotrzebne. To praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można odmierzać płyny od razu w garnku.

Garnki Fissler Adamant

Uchwyt bezpieczeństwa z ochroną przed gorącem

Bezpieczny uchwyt, który nie nagrzewa się i nie wyślizguje się z dłoni, pozwala wygodnie trzymać patelnię.

Garnki Fissler Adamanta